Informácie pre rodičov

Vážení rodičia!

Aj v tomto školskom roku sa budete môcť na našej webovej stránke dozvedieť všetky aktuality a zaujímavosti zo života školy. Na tejto stránke si môžete pravidelne pozrieť informácie, ktoré sú väčšinou určené len pre rodičov. Stránka je aktualizovaná podľa potreby.

Prosíme, pravidelne sledujte našu školskú stránku!

V prípade akýchkoľvek otázok, problémov a informácií sa môžete obrátiť na vedenie školy na tomto telefónnom čísle 057 78 88 000 alebo na čísle 057 78 88 001, prípadne Vás radi uvítame v škole.

Ďakujeme!

Publikovanie fotiek - pre Vás rodičov

Na našej internetovej stránke je umiestnené množstvo fotografií zo školských akcií. Publikujeme ich tu práve pre Vás, milí rodičia, aby ste mali možnosť vidieť svoje deti na rôznych školských akciách. Pri žiadnej z nich sa nenachádzajú mená žiakov, ani žiadne iné osobné údaje. Publikovanie je v rámci všetkých zákonov a noriem. Povolenie od zákonného zástupcu sa žiada iba v prípade, ak by sme chceli pod fotografiu žiaka umiestniť jeho meno, prípadne iné osobné údaje. To však nerobíme.

Ďakujeme za porozumenie a prajeme pekný deň.

Opatrenie proti chrípke

Žiadame rodičov žiakov, aby pri príznakoch chrípky, prípadne iných infekčných respiračných ochorení nechali dieťa doma a neposielali ho do školy. Týmto opatrením chceme predísť masovému rozšíreniu chrípkového ochorenia v škole.

Jarné prázdniny - Neriskujte a nepreceňujte svoje sily!

Zimné strediská sa tešia na príval dovolenkujúcich Slovákov. Počas jarných prázdnin sa zvyčajne dá na väčšine svahov lyžovať, snoubordovať alebo aspoň sánkovať. Viaceré nebezpečné úrazy v zahraničí aj na Slovensku by mali byť pre nás výstrahou.

» Desatoro správania na lyžovačke »