Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Teachers Login Form

 

Pupils Login Here

Pupils Login Form

 Udalosti v školskom roku 2016/2017

Na tejto stránke môžete nájsť verejnú prezentáciu a propagáciu našich školských aktivít. Nájdete tu fotografie z rôznych podujatí, plánované udalosti a taktiež bežné novinky z diania v našej škole :-)

Kliknutím na fotku si môžete pozrieť väčší formát fotky.


Majsterky Prešovského kraja

Majsterky Prešovského kraja Sme majsterky Prešovského kraja vo vybíjanej a ideme na majstrovstvá Slovenska - môžu si po 15. máji 2017 povedať dievčatá zo ZŠ s MŠ Koškovce. Víťazstvo sa v športovej hale v Humennom nerodilo ľahko. Cesta do finále viedla cez školy zo Sniny, Popradu a Lipian, s ktorými sa stretli dievčatá v skupine. Skupina bola vyrovnaná, no najviac bodov nazbierali práve naše žiačky. Prvenstvo v skupine nás poslalo do napínavého finále proti ZŠ Komenského Bardejov, ktorá vo svojej skupine neprehrala ani jeden zápas. Naše víťazstvo 14:13 znamenalo, že ZŠ s MŠ Koškovce pocestuje 6. - 8. júna do Považskej Bystrice, na majstrovstvá Slovenska. Konečné poradie: 1. miesto ZŠ s MŠ Koškovce, 2. ZŠ Komenského Bardejov, 3. ZŠ Vranov nad Topľou, 4. miesto ZŠ Prešov. Dievčatá, boli ste fantastické... Blahoželáme!

Obvodné kolo v malom futbale - žiačky

Obvodné kolo v malom futbale - žiačky Ďalší pohár do tohtoročnej bohatej zbierky priviezli dnes naše staršie žiačky za druhé miesto v obvodnom kole v malom futbale. Vo finálovej skupine sa stretlo päť družstiev systémom každý s každým. Posledný zápas našich dievčat so ZŠ Dargovských hrdinov rozhodoval o tom, kto bude obvod Humenné a Medzilaborce reprezentovať na krajskom kole. Akékoľvek víťazstvo by do krajského kola posunulo nás, no remíza 0:0 znamenala krásne druhé miesto. Konečné poradie : 1. miesto ZŠ Dargovských hrdinov Humenné 10 b., 2. miesto ZŠ s MŠ Koškovce 8 b., 3.miesto ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou 6 b., 4. miesto ZŠ Duchnovičova Medzilaborce 3 b., 5. miesto ZŠ J. Švermu Humenné 1b. Dievčatá blahoželáme!

Obvodné kolo v malom futbale - žiaci

Obvodné kolo v malom futbale - žiaci Finále ďalšej obvodnej súťaže sa uskutočnilo 11. mája 2017 v Humennom. O víťazstvo v malom futbale mladších žiakov bojovali i chlapci ZŠ s MŠ Koškovce. Celkovo obsadili krásne 2. miesto, keď vo finále podľahli futbalistom ZŠ Hrnčiarska. Chlapci blahoželáme. Konečné poradie: 1. miesto ZŠ Hrnčiarska, 2. miesto ZŠ s MŠ Koškovce, 3. miesto ZŠ Komenského Medzilaborce. Ďakujeme!!!

Prvenstvo v okresnom kole vo vybíjanej

Prvenstvo v okresnom kole vo vybíjanej Mladšie žiačky ZŠ s MŠ Koškovce 5. mája 2017 v Humennom obhájili prvenstvo v okresnom kole vo vybíjanej a potvrdili, že minuloročné štvrté miesto na majstrovstvách Slovenska nebolo náhodné. Konečné poradie: 1. ZŠ s MŠ Koškovce, 2. ZŠ Dargovských hrdinov Humenné, 3. CSŠ Duchnovičova Humenné, 4. ZŠ SNP Humenné, 5. ZŠ J. Švermu Humenné, 6. ZŠ Hrnčiarska Humenné. Dievčatá blahoželáme! Držíme palce na krajskom kole.

Krajské kolo vo florbale - žiačky

Krajské kolo vo florbale - žiačky O super výsledok sa 4. mája 2017 postarali žiačky ZŠ s MŠ Koškovce. V Prešove na krajskom kole vo florbale vybojovali druhé miesto. Prehrali len jeden zápas. Ten posledný, v ktorom sa rozhodovalo o krajskom víťazovi. V skupine si postupne poradili s víťazmi okresov Levoča, Kežmarok, Vranov nad Topľou a Sabinov. Bez prehry postúpili do finále celého turnaja, ktorého sa zúčastnilo desať okresných víťazov nášho kraja. Vo finále podľahli družstvu zo Starej Ľubovne, ktoré bude reprezentovať Prešovský kraj na majstrovstvách Slovenska. Konečné poradie: 1. miesto ZŠ Stará Ľubovňa, 2. miesto ZŠ s MŠ Koškovce, 3. miesto ZŠ Poprad Spišská Sobota. Dievčatá blahoželáme k najlepšiemu florbalovému výsledku našej školy.

Okresné kolo vo florbale - žiačky

Okresné kolo vo florbale - žiačky Ďalšie prvenstvo v okresnom kole získali žiačky našej školy 2. mája 2017. Tentoraz nenašli premožiteľky vo florbale. Postupne porazili ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou 9:0, ZŠ J. Švermu 4:0 a vo finále ZŠ s MŠ Košarovce 2:1. Konečné poradie: 1. ZŠ s MŠ Koškovce, 2. ZŠ s MŠ Košarovce, 3. ZŠ J. Švermu Humenné, 4. ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou. Dievčatá gratulujeme a držíme palce na krajskom kole, ktoré sa uskutoční už tento štvrtok v Prešove.

Krajské kolo v hádzanej - žiaci

Krajské kolo v hádzanej - žiaci Žiaci ZŠ s MŠ Koškovce sa 28. apríla 2017 zúčastnili krajského kola v hádzanej v Levoči. Obsadili konečné štvrté miesto, keď nestačili na hádzanárov Prešova, Levoče a Bardejova. Chlapci nesklamali, no mrzieť ich môžu tesné prehry, obe 5:7, so ZŠ Francisciho Levoča a ZŠ Wolkerova Bardejov. Jediné víťazstvo 7:3 vybojovali s basketbalistami zo ZŠ Komenského Poprad, ktorým tak vrátili prehru z krajského finále v basketbale. Blahoželáme! Konečné poradie: 1. miesto ZŠ Prešov, 2. miesto ZŠ Levoča, 3. miesto ZŠ Bardejov, 4. miesto ZŠ s MŠ Koškovce, 5. miesto ZŠ Poprad.

Krajské kolo v hádzanej - žiačky

Krajské kolo v hádzanej - žiačky Tretie miesto na krajskom kole v hádzanej 27. apríla 2017 vo Vranove nad Topľou vybojovali žiačky ZŠ s MŠ Koškovce. Po dvoch úvodných prehrách so súťažne hrajúcimi hádzanárkami z Vranova nad Topľou a Bardejova dokázali poraziť dievčatá z Prešova, čo znamenalo krásne tretie miesto. Výsledky našich dievčat: Koškovce - Vranov 6:12, Koškovce - Bardejov 1:11, Koškovce - Prešov 11:9. Konečné poradie: 1. miesto ZŠ Vranov nad Topľou, 2. miesto ZŠ Bardejov, 3. miesto ZŠ s MŠ Koškovce, 4. miesto ZŠ Prešov. Dievčatá blahoželáme!

Medzinárodný volejbalový turnaj učiteľov

Medzinárodný volejbalový turnaj učiteľov Učitelia ZŠ s MŠ Koškovce sa 22. apríla 2017 stali víťazmi volejbalového turnaja v Bliznom v Poľsku. Vo svojom prvom zápase zvíťazili 2:1 nad svojimi kolegami zo ZS Blizne. Vo finále potom zdolali učiteľov zo ZS Besko 2:0, ktorým tak vrátili prehru z predchádzajúceho turnaja v Besku. Konečné poradie: 1. ZŠ s MŠ Koškovce, 2. ZS v Besku, 3. ZS v Bliznom, 4. Gmina Blizne. Diplomy a víťazné poháre odovzdali družstvám riaditeľka ZS Blizne a starosta obce Koškovce. Gratulujeme!

Okresné kolo v hádzanej - žiaci

Okresné kolo v hádzanej - žiaci V Humennom sa 11. apríla 2017 uskutočnilo okresné kolo v hádzanej žiakov. Žiaci z Koškoviec boli rovnako úspešní ako ich spolužiačky 10. apríla 2017. Aj oni zvíťazili a vybojovali si právo reprezentovať okres Humenné na krajskom kole. Už druhý rok po sebe sme obhájili okresné víťazstvá v basketbale a hádzanej chlapcov i dievčat. Blahoželáme! Výsledky našich chlapcov: ZŠ s MŠ Koškovce - ZŠ J. Švermu 0:3, ZŠ s MŠ Koškovce - ZŠ s MŠ Ohradzany 8:3, ZŠ s MŠ Koškovce - ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou 7:3 a ZŠ s MŠ Koškovce - ZŠ Laborecká Humenné 4:0.

Okresné kolo v hádzanej - žiačky

Okresné kolo v hádzanej - žiačky V Humennom sa 10. apríla 2017 uskutočnilo okresné kolo v hádzanej žiačok základných škôl. Najlepšie si počínali žiačky ZŠ s MŠ Koškovce, ktoré postupne porazili ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou 6:3, ZŠ s MŠ Ohradzany 7:1 a domácu ZŠ Laborecká Humenné 6:2. Bez prehry tak obhájili minuloročné prvenstvo a budú svoju školu i okres Humenné reprezentovať na krajskom kole vo Vranove nad Topľou. Blahoželáme!

Krajské kolo v basketbale - žiaci

Krajské kolo v basketbale - žiaci Tretie krajské kolo za tri dni absolvovali žiaci a žiačky ZŠ s MŠ Koškovce. Po dievčatách v basketbale a bedmintone to 17. marca 2017 boli chlapci v basketbale. V Levoči sa súťažilo v dvoch štvorčlenných skupinách. V úvodných dvoch zápasoch narazili naši chlapci na súťažne hrajúcich basketbalistov Popradu a Prešova, ktorí boli nad ich sily. Po dvoch prehrách zvíťazili nad Starou Ľubovňou a vo svojej skupine obsadili tretie miesto. Celkovo skončili na 5.-6. mieste. Blahoželáme.

Krajské kolo v bedmintone - žiačky

Krajské kolo bedminton - žiačky Po basketbalistkách cestovali na krajské kolo 16. marca 2017 aj naše bedmintonistky. Aj ony súťažili v troch trojčlenných základných skupinách. V Poprade - Matejovciach zdolali víťaza okresu Snina a podľahli ZŠ Sabinov. Táto prehra znamenala, že do finálovej skupiny nepostúpili a obsadili delené 4. až 6. miesto. Blahoželáme.


Krajské kolo v basketbale - žiačky

Krajské kolo v basketbale - žiačky Žiačky ZŠ s MŠ Koškovce 15. marca 2017 reprezentovali okres Humenné na krajskom kole v basketbale. Víťazi okresných kôl súperili v troch trojčlenných základných skupinách, pričom iba víťaz postupoval do bojov o medaily. Koškovčanky si v prvom zápase bez problémov poradili so žiačkami zo Svidníka. Basketbalistky domáceho Popradu boli však nad ich sily a neskôr sa ukázalo, že nenašli premožiteľa ani vo finálovej skupine a zaslúžene obhájili prvenstvo. Naše žiačky tak nakoniec obsadili delené 4.-6.miesto. Blahoželáme.

Futbalové sústredenie

Futbalové sústredenie V dňoch 3.-7.marca našu školu navštívili žiaci z poľského Beska. Počas futbalového sústredenia sa v piatok a nedeľu uskutočnili prípravné futbalové a florbalové zápasy s našimi žiakmi. Vo florbale boli úspešnejší naši chlapci a vo futbale zasa chlapci z Beska. Výsledky však dôležité neboli. Aj sobotu strávili chlapci športovo. V športovej hale v Humennom si najskôr pozreli niekoľko zápasov futsalového turnaja a potom povzbudzovali hokejistov Humenného pri ich postupe do I. ligy.

Žabie taxi

Žabie taxi Žiaci 3. – 6. ročníka sa zapojili do projektu Žabie taxi. Dňa 22.03.2017 nás navštívila ochranárka pani Macková. Žiakom, ktorí sa zapojili do projektu, porozprávala o živote obojživelníkov. Formou prezentácie im predstavila žaby a mloky, ktoré žijú na zemí Slovenska, priblížila ich vývin i zaujímavosti zo života týchto živočíchov. Zdôraznila dôležitosť ich ochrany. Projekt pokračuje druhou časťou, ktorá sa bude realizovať na Brestovských rybníkoch. Našou úlohou bude pomôcť žabkám bezpečne prejsť cez cestu. Prejsť z lesa do rybníka, kde budú klásť vajíčka.

Výchovný koncert

Výchovný koncert Dňa 21.03.2017 sa uskutočnil na našej škole výchovný koncert s témou: Gejza Dusík - jeho tvorba. Svoje spevácke umenie nám predviedla operná speváčka, sólistka Národného divadla v Brne Mgr. art. Dagmar Žaludková. Hudba a spev boli doplnené zaujímavým slovom Dr. Igora Bergera, Do programu boli zapojení aj žiaci našej školy, ktorí nielen spievali ale aj tancovali. Bolo to zábavné a poučné podujatie. Veríme, že sme dopriali našim žiakom skutočne príjemný umelecký zážitok.

Okresné kolo v bedmintone

Okresné kolo v bedmintone Ďalšie víťazstvo v okresnom kole a aj postup na krajské kolo vybojovali žiačky ZŠ s MŠ Koškovce 28. februára. Tento krát nenašli premožiteľky vo finálovej skupine v bedmintone. Po víťazstvách so ZŠ Pugačevova a ZŠ s MŠ Ohradzany obhájili prvenstvo z minulého roku. Konečné poradie: 1. ZŠ s MŠ Koškovce, 2. ZŠ s MŠ Ohradzany, 3. ZŠ Pugačevova Humenné. Dievčatá blahoželáme!

Okresné kolo v basketbale

Okresné kolo v basketbale Ďalšie víťazstvo v okresnom kole pribudlo našej škole v stredu 22. februára. Po chlapcoch sa z víťazstva v športovej hale v Humennom v okresnom kole v basketbale tešili aj naše dievčatá. Aj ony bez prehry obhájili prvenstvo z minulého roku. Víťazstvá so ZŠ Hrnčiarska 27:8, ZŠ s MŠ Košarovce 27:16 a ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou 29:15, rozhodli o tom, že našu školu i okres Humenné budú reprezentovať aj na krajskom kole. To sa uskutoční v Poprade 15.marca. Konečné poradie okresného kola: 1. ZŠ s MŠ Koškovce, 2. ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou, 3. ZŠ s MŠ Košarovce, 4. ZŠ Hrnčiarska Humenné. Dievčatá gratulujeme!

Okresné kolo v basketbale

Okresné kolo v basketbale V utorok, 21. februára, zvíťazili naši chlapci v okresnom kole v basketbale. Obhajobu prvenstva z minulého roku zvládli naši chlapci naozaj bravúrne. Vo finálovej skupine porazili všetky zúčastnené školy. Výsledky zápasov našich chlapcov: ZŠ s MŠ Koškovce - ZŠ Dargovských hrdinov 30:6, ZŠ s MŠ Koškovce - ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou 42:13, ZŠ s MŠ Koškovce - ZŠ J. Švermu 31:10. Konečné poradie: 1. ZŠ s MŠ Koškovce, 2. ZŠ Dargovských hrdinov, 3. ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou a 4. ZŠ Jána Švermu. Chlapci ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy. Držíme palce v krajskom kole, ktoré sa uskutoční 17. marca v Levoči.

Karneval

Karneval V období fašiangov, dňa 31.01.2017, sa v telocvični ZŠ s MŠ Koškovce uskutočnil karneval pre žiakov 1.  -  4. ročníka, kde sa chlapci a dievčatá premenili na princezné, motýľov, pirátov, ježibaby a iné rozprávkové bytosti. Vo víre tanca a rôznych súťaží prebehlo toto predpoludnie v zábavnej atmosfére a žiaci sa tešia už na ďalší karneval.


Zober loptu nie drogy

Zober loptu nie drogy ZŠ s MŠ Koškovce zorganizovala v spolupráci s nadáciou Zober loptu nie drogy futbalový turnaj žiakov základných škôl. Zúčastnili sa ho žiaci z Kamenice nad Cirochou, Ohradzian, Topoľovky, Koškoviec a deti z Afriky, zo Somálska, ktorí sa momentálne nachádzajú v ETC Humenné. Po vyrovnaných zápasoch v skupinách boli vo finále úspešnejší Koškovčania, ktorí zdolali Kamenicu najtesnejším rozdielom 1:0. V zápase o tretie miesto boli úspešnejší Somálčania a v zápase o piate miesto zvíťazili žiaci z Topoľovky. No výsledky dnes najdôležitejšie určite neboli.

Medzinárodný volejbalový turnaj učiteľov

Medzinárodný volejbalový turnaj učiteľov Učitelia ZŠ s MŠ Koškovce dnes 18. novembra zvíťazili v Kamenici nad Cirochou na volejbalovom turnaji učiteľov. Najprv porazili učiteľov z Kamenice a potom i hostí z Ukrajiny. Aj touto cestou ďakujeme domácim za perfektnú organizáciu turnaja.Medzinárodný volejbalový turnaj učiteľov

xxx V Koškovciach sa v sobotu 22. októbra uskutočnil medzinárodný volejbalový turnaj učiteľov. V priateľskej atmosfére si sily zmerali učitelia a zamestnanci zo ZŠ s MŠ Kamenica nad Cirochou, Zespolu Szkól v Besku, Zespolu Szkól v Bliznom a domácej ZŠ s MŠ Koškovce.Návšteva z Poľska

Návšteva z Poľska V uplynulých dňoch navštívili našu školu žiaci z poľskej školy z Blizneho. Po nedeľňajšej prehliadke nášho okresného mesta a večernej diskotéke v Koškovciach sa v pondelok, po spoločných vyučovacích hodinách, vydali s našimi žiakmi na cestu do Vysokých Tatier. Na noc v Tatranskej Lomnici, prechádzku na Štrbskom plese, lanovku a guľovačku na Skalnatom plese a zaujímavú prehliadku Ľubovnianskeho hradu budú určite dlho spomínať.